Terasy a zahradni domky
Terasy kontakt
Terasy

Atypické zahradní stavby

Naše firma se zabývá stavbou atypických konstrukcí a zahradních částí do prostorů k tomu předurčených. Vytváříme ojedinělou zahradní architekturu s kombinací přírodních materiálů . Touto cestou vám chceme nabídnout originální části i celky vašich zahrad a zátiší. Každý projekt je individuální a speciálně navržený do krajinného rázu s ohledem na vaše potřeby. Naše konstrukce žije, postupem času se mění a roste, proto není nikdy dlouho stejná. Dá se zároveň též obměňovat a modifikovat.Tato harmonie přírodních materiálů vytváří jak estetickou, tak architektonickou hodnotu. Vytváříme vysoce dekorativní prvek zahradní architektury, elegantní příjemné místo pro odpočinek a relaxaci.

Pergoly

Pergoly se používají pro zátiší zahrad. Pro návrh je důležitá funkce a tvar pergoly. Dále okolí stavby a její kompozice s ostatními prvky na pozemku .

Terasy

Terasy se používají jako zpevněná plocha pro odpočinek a relaxaci na zahradě. Nejčastěji s kombinací s pergolou. Konstrukce je pak koncipována dle výšky vstupu do domu.

Garážové stání

Garáže a garážová stání pro auta šetří vaše auta a usnadňuje přípravu na cestu. Garážová stání mimo dům šetří jeho prostor a dává volnost.

Zahrady

 

Celé zahrady, zahradní úpravy a rekonstrukce zahrad. Tyto všechny prvky zahradní architektury vám zajistíme.

Ploty

Ploty a zástěny se používají na dělení pozemků a tvorby soukromí. Vybíráme dle druhu a funkce plotu.

Zahradní domky

 

Zahradní domky, chatky jsou pro kutily vhodné jako sklady nebo dílny. Větší dřevostavby jsou používány jako chaty pro rekreaci,ale i pro celoroční bydlení.