Terasy a zahradni domky
Terasy kontakt
Terasy

Krovy

Konstrukce šikmých střech je nepoužívanějším řešením zastřešení. Nejčastěji se řeší pomocí dřevěné konstrukce krovu. Při větších rozporech se kombinuje dřevo s ocelovými prvky.

Střechy

Opláštění střešních konstrukcí pak prozváníme z různých materiálů. Druh střešního pláště pak vybíráme dle charakteru stavby, geografického umístění stavby a okolní zástavby.

Fasády

Obložení domu různými druhy materiálů dodává domu unikátní charakter. Kombinací dřeva, omítky , cetris desek, nerezu dodá vašemu domu vizuální obraz, který požadujete.

 

Dřevostavby

Hrubá stavba dřevostavby. Dodáváme a montujeme skelety, panely, rámové konstrukce dřevostaveb. Dodání konstrukce nebo celé stavby umíme vše. Projektujeme a vyrábíme na CNC obráběcím centru.

Instalace

Instalatérské práce zajišťujeme jakou součást realizace dřevostaveb na klíč. Od elektroinstalace, voda, topení, plyn, vzduchotechnika, rekuperace a další systémy.

Podlahy

Podlahy v interiéru a exteriéru . Dřevěné podlahy z masivu nebo marmoleum. Montáže plovoucích podlah, dřevěných parket. Zajišťujeme celé skladby podlahových systémů.